Versalift

podnośniki koszowe versalift wysokoizolowane.jpg

Versalift jest światowym liderem w sprzedaży podnośników zamontowanych na samochodach Van, jak i innych podwoziach (np. Pick-up).

 

Rocznie, TIME Manufacturing Company, produkuje ponad 1000 podnośników na samochodach typu Van i innych podwoziach. Z około półwiecznym doświadczeniem w branży, TIME Manufacturing Company, ciągle dostosowuje się do zmieniających się rynków w szybko zmieniającym się świecie z wyraźnym zaangażowaniem w jakość dzięki innowacyjnemu projektowaniu i procesowi produkcji.

 

Pierwszy podnośnik marki Versalift został zbudowany w 1965 przez Billa Blewetta i Russella Howarda w miejscowości Clinton w Teksasie.

Podnośnik mierzący tylko trochę ponad 7 m był wykorzystywany do wykonywania prac na liniach telefonicznych. W 1967 roku, Charles B. Turner, którego rodzina była zaangażowana w działalność firmy Palo Pinto Telephone, przekonał się o potencjale tego typu urządzeń i przedstawił Howardowi i Blewettowi  swoją ofertę partnerstwa. Howard zgodził się, a Blewett sprzedał swoje udziały Turnerowi.  Howard i Turner przenieśli się do Waco w Teksasie gdzie w 1968 roku oficjalnie utworzyli firmę produkcyjną TIME.

 

Od tego czasu Versalift, krok po kroku, stał się liderem w produkcji i sprzedaży bardzo popularnych podnośników na podwoziach VAN czy Pick-Up. W dzisiejszych czasach, 3 z 4 sprzedanych na świecie podnośników na podwoziu Van, jest wyprodukowany przez Versalift.

pierwszy podnośnik koszowy marki Versalift

Pierwszy podnośnik Versalift wyprodukowany w Teksasie.


siedzina time w danii

Time International - dział eksportu Time Manufacturing Company, z siedzibą w Farsø w Danii, odpowiedzialny za sprzedaż ponad 1000 podnośników rocznie do krajów znajdujących się poza terenem Ameryki.

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty