Dlaczego my?

 

 

Mamy ponad 25 lat doświadczenia w serwisowaniu podnośników koszowych. Od 1989 roku mieliśmy okazję rozebrać na części pierwsze, złożyć, przebadać i naprawić setki podnośników.  Naprawdę wiemy, co może nas spotkać podczas akcji serwisowej. Przeprowadziliśmy modernizacje podnośników m.in. takich marek jak Ruthmann, Wumag, Bison, Multitel czy Bronto. Nasze umiejętności potwierdzone są przez UDT-CERT, a wprowadzone procedury serwisowe zgodne z wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009.

Profesjonalny serwis podnośników koszowych Windex zapewni spokój i ograniczy czas przestoju, odciążając jednocześnie użytkownika od czynności związanych z szukaniem i zamawianiem odpowiednich części zamiennych do jego urządzenia.

 

 

Nasze samochody serwisowe dotrą w każde miejsce. Cyklicznie serwisujemy urządzenia naszych klientów w większości dużych miast w Polsce, takich jak: Łódź, Warszawa, Wrocław, Toruń, Poznań. Obsługując duże grupy klientów redukujemy koszty dojazdu do minimum, pozostając atrakcyjnym serwisem dla użytkowników podnośników koszowych w każdej części kraju. 

 

 

Nie trać czasu! Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin. Wspólnie ustalimy zakres usług, z góry określając koszty i czas trwania naprawy.

 

 

Jeżeli podczas ważnej pracy Twój podnośnik uległ awarii – skonsultuj się z nami telefonicznie. Nasi klienci otrzymują profesjonalne porady jak samodzielnie usunąć drobne usterki. Tym samym maszyna nie musi opuszczać miejsca pracy.

 

 

Stworzona przez nas szczegółowa karta badania maszyny obejmuje aż dziewięćdziesiąt punktów. Po przeprowadzeniu inspekcji, przedstawia pełny obraz o stanie technicznym Twojego urządzenia.

 

 

Posiadamy duże zaplecze oryginalnych części do podnośników koszowych. Daje nam to szybki dostęp do potrzebnych komponentów, a naprawa Twojego podnośnika przebiega o wiele szybciej. W ofercie Windex znajdują się oryginalne części do podnośników takich marek jak Ruthmann, Wumag, Multitel, Omme, Böcker, Aichi, Iteco, Teupen, Skyjack, JLG, Genie.

 

 

Serwis

SERWIS

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 667 633 255

  • Certyfikaty