Używane podnośniki koszowe z gwarancją

Uzywane_podnosniki_koszowe_windex_chojnice (1) - naglowek.png

 

Chcąc zagwarantować by każdy Kupujący był w 100% zadowolony z wybranego urządzenia, firma Windex od ponad 25. lat dostarcza tylko sprawdzone podesty ruchome.

 

Współpraca w zakresie zakupu używanych podnośników koszowych w firmie Windex to:

 

Jakość, bezpieczeństwo i minimum formalności

Dostarczamy używane podnośniki koszowe dopiero po wykonaniu wszystkich czynności serwisowych i konserwacyjnych. Każde urządzenie przechodzi badanie odbiorcze Urzędu Dozoru Technicznego i rejestrowane jest bezpośrednio na Zamawiającego w oddziale UDT, pod który podlega. W przypadku podnośników na samochodach czy przyczepach (pojazdy specjalne rejestrowane), dostarczamy komplet dokumentów do rejestracji niezbędny dla wydziału komunikacji.
Wszystko to ogranicza do minimum czas jaki musi poświęcić Kupujący na sprawy formalne.  


Zaufanie i kompetencje

Inwestycja w urządzenie używane jest w dużej mierze kwestią zaufania do sprzedającego. Rozumiemy to i dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić, że odpowiednio Państwu doradzimy i dostarczymy dopasowane do potrzeb urządzenie. Zależy nam nie tylko na sprzedaży, ale i na tym by byli Państwo zadowoleni z zakupu w naszej firmie.      

 

Szeroki wybór

W ofercie podnośników używanych posiadamy każdy typ z grupy podestów ruchomych przejezdnych. Nawet, jeśli nie posiadamy w danej chwili urządzenia spełniającego wymagania, dzięki naszym kontaktom, w krótkim czasie znajdziemy odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.  

 

Serwis

Serwis Windex 24h dostępny jest dla użytkowników w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Na współpracę z naszym fachowym serwisem zdecydowało się już wielu użytkowników, firm i instytucji z całej Polski.   

 

Gwarancja

Jakość dostarczanych urządzeń potwierdzamy gwarancją rozruchową, którą objęte są wszystkie urządzenia używane. Gwarancja połączona jest oczywiście z naszym Serwisem 24h.

 

Wygląd

Dostarczane urządzenia są nie tylko świetnie przygotowane od strony technicznej. Dbamy także o wygląd. Naprawiamy ewentualne uszkodzenia i uzupełniamy braki. Na życzenie Kupującego nasi doświadczeni lakiernicy mogą profesjonalnie pomalować całe urządzenie.  

 

Finansowanie

Przez ponad 25 lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami leasingowymi i bankami obecnymi w Polsce. Dzięki wypracowanym warunkom możemy przedstawić bardzo atrakcyjne finansowanie zakupu urządzeń używanych.

 

Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Windex

ul.Towarowa 8

89-600 Chojnice

Tel. +48 52 396 70 45

Tel. +48 609 446 403

  • Certyfikaty