Airo X14 EN i X16 EW - Tylko teraz w cenach specjalnych.
2018-06-21

Wąskie akumulatorowe podesty nożycowe

 

Marka AIRO posiada w swojej ofercie m.in. szeroki wybór podnośników nożycowych i znana jest nie tylko z dbałości o wysoką jakość swoich produktów, ale również z powodu świetnych parametrów swoich urządzeń! Doskonałym przykładem powyższego twierdzenia są podnośniki nożycowe AIRO X14 EN, X14 EW oraz X16 EW. Te nowe podnośniki posiadają podesty wysuwane (1,5 metra) z pełnym udźwigiem! i mają możliwość jazdy na pełnym podniesieniu. Nowy 14-metrowy podnośnik nożycowy występuje w dwóch wersjach - model X14EN ma udźwig 230 kg na podeście głównym oraz wysuwanym i szerokość całkowitą 0,89 m. Takich parametrów nie ma żaden inny producent!

Natomiast X14 EW to wersja o szerokości 1,20 m i udźwigu całkowitym 400 kg! Model X16EN charakteryzuje się podobnymi parametrami i cechami, ale jego wysokość robocza to 16 m, nieograniczony udźwig to 250 kg, a szerokość tylko 1,2 m! Waga tego urządzenia również jest niewielka - 3600 kg!

 

Poza tymi wszystkimi zaletami, podesty AIRO mają również wysoką skuteczność hamowania na zjazdach (przy dowolnej prędkości) oraz zdolność pokonywania wzniesień na poziomie 23%, co zdecydowanie ułatwia wjazd na pochylenia. Wysoka jakość wykonania charakteryzuje się m.in. tym, że sworznie są cynkowane i nie wymagają smarowania. Dodatkowym atutem jest również ujednolicenie funkcji w celu zmniejszenia ilości użytych komponentów. Oznacza to obniżenie kosztów ewentualnych napraw dla użytkownika!

Powyższe urządzenia wyposażone są też m.in. w wygodne sterowanie proporcjonalne, składane barierki dla ułatwienia przejazdu, mocne akumulatory 4x6V wraz z wodoodporną ładowarką, wysuwaną platformę o długości 1.50 m z bezkonkurencyjnym udźwigiem, skręt kół 90°. oraz szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo - czujnik przechyłu z automatycznym odcięciem czy system zabezpieczający przed przeciążeniem i wywróceniem. Urządzenia AIRO, mimo konkurencyjnej wagi, mają bardzo sztywną konstrukcję podnoszącą dzięki szerokiej konstrukcji nożyc o zwiększonym przekroju.

DOWIEDZ

się więcej

Nasi pracownicy udzielą państwu szczegółowych informacji.

WIĘCEJ