Podnośnik nożycowy Airo X14 RTE
2020-05-04

Producent podnośników nożycowych Airo zawsze oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego typu prac.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstała kompaktowa, w pełni elektryczna, przyjazna dla środowiska jednostka zaprojektowana tak, aby sprostać równocześnie wymaganiom, które związane są z pracami wewnątrz jak również na zewnątrz hal przemysłowych i budynków. Mocny napęd elektro-hydrauliczny 4x4, niebrudzące terenowe opony, oscylacja przedniej osi równa 14 cm w połączeniu z mocnymi akumulatorami trakcyjnymi o dużej pojemności (48V 315 Ah)  i długotrwałej wytrzymałości sprawia, że jest to idealna i uniwersalna jednostka dedykowana do prac montażowych, wykończeniowych, konserwacyjnych jak również inspekcyjnych przeprowadzanych w obiektach przemysłowych jak również poza nimi, gdzie wymagana jest ciągła, cicha i bezemisyjna praca.

Solidna i sztywna konstrukcja podnosząca oraz terenowe podwozie z wahliwą osią przednią gwarantującą przyczepności wszystkich 4 kół oraz układ przeniesienia ciężaru by uniknąć ślizgania się kół, wszystkie te cechy pozwalają na bezpieczną jazdę urządzeniem na pełnej wysokości.

Proporcjonalne sterowanie oraz ergonomiczny joystick dla lepszej kontroli funkcji jazdy oraz płynnego manewrowania. 

Elektryczna kontrola pochylenia podnośnika z automatycznym zatrzymaniem, urządzenie ograniczające obciążenie na platformie, elektryczne zabezpieczenie za wypadek zgniecenia oraz system diagnostyczny zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych prac.

Airo X14 RTE

Podnośnik nożycowy

Zobacz film

Udźwig 400 kg – 3 osoby plus narzędzia. Ogromny udźwig  – taki sam nawet na rozsuwanej na 1,5 metra platformie – to dodatkowy, kluczowy dla wielu prac obszar roboczy. 4 ręcznie lub automatycznie poziomowane podpory jako opcja – indywidulanie rozstawiane.

Airo X14 RTE

To odpowiedni wybór, który pozwala obniżać koszty, dbać o środowisko nie tracąc przy tym możliwości terenowych, a dzięki szerokiemu wachlarzowi zabezpieczeń zwiększa również maksymalnie bezpieczeństwo podczas prac na wysokości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

+48 52 396 70 45

Nasi pracownicy udzielą państwu szczegółowych informacji.

Więcej