Co daje użytkownikowi system podparcia Multiflex w żurawiach Böcker ?
2020-04-17

Dekarstwo, ciesielstwo, montaż konstrukcji drewnianych i stalowych, montaż płyt warstwowych, elewacji szklanych, klimatyzatorów, montaż paneli fotowoltaicznych, wynajem…  Żurawie Böcker znajdują coraz szersze zastosowanie. Dlaczego? Jednym z powodów jest system podparcia opatentowany przez firmę Böcker.

Technologia systemu podpór obrotowych Böcker pozwala na ustawienie każdej podpory w innej pozycji (256 różnych kombinacji), dzięki czemu można wykorzystać całą dostępną do rozstawienia powierzchnię – co jest decydującą zaletą, szczególnie przy pracy w ograniczonych przestrzeniach. Ta elastyczność w ustawieniu, pozytywnie wpływa na zasięg żurawia, wykorzystując maksymalnie jego najlepsze parametry przy danym wariancie podparcia.
Zarówno praca podpór, jak i samego żurawia, realizowana jest przez intuicyjne sterowane radiowe. Prosta obsługa i funkcje bezpieczeństwa pozwalają na sterowanie żurawiem w sposób bezpieczny, nawet niewykwalikowanym operatorom.
Praktyczna funkcja automatycznego poziomowania gwarantuje szybkie i bezpieczne wznoszenie maszyny z możliwością regulacji - od początku do końca.
Łącząc napęd gąsienicowy żurawia Böcker RK 36 i ogromne możliwości poziomowania – podpory podnoszą maszynę generując maksymalny prześwit 1,20 m – otrzymujemy kombinację idealną do pracy w ekstremalnie trudnym terenie, m.in. przy budowie hal, infrastruktury drogowej, czy np. kopalniach odkrywkowych.

Udźwig kosza 250 kg, maksymalny wysięg 18,8 m, długi i ruchomy wysięgnik górny, pozwalają na wykonanie bardzo skomplikowanych prac w trudnych do osiągnięcia dla innych urządzeń.

Gdzie nie można zastosować żurawi Böcker?

Podpory Multiflex, ciężar żurawi, ich gabaryty, opcja pracy z koszem, mobilność, to wszystko powoduje, że lista zadań, które może wykonać ten sprzęt jest bardzo długa. Oczywiście, odnosząc się do pytania, dla każdego sprzętu znajdziemy bariery, ale wykorzystanie wszechstronności żurawi Böcker wydaje się być nieograniczone i zależeć będzie głównie od naszej kreatywności.

Michał Bohowicz, Windex
 
Oczekujesz więcej informacji?
Zadzwoń! Porozmawiamy!
+48 609 446 403
+48 52 396 7045