Omme Lift 2750 RXBDJ – uniwersalny żołnierz.
2018-10-04

Prace budowlane, remontowe, prace w galeriach handlowych, praca w parkach i lesie, na starówkach, renowacje wnętrz kościołów, żadne nie są stanowią problemu dla podestu gąsienicowego Omme Lift 2750 RXBDJ!

Kolejny raz mamy przyjemność dostarczać właśnie ten model, z serii gąsienicowych podestów Omme Lift. Wybór naszego klienta podyktowany był przede wszystkim uniwersalnością zastosowania sprzętu. Moc silnika wysokoprężnego pozwala podnośnikowi na przemierzanie miękkiego, błotnistego terenu i trawiastych pochyłości. Zdolność pokonywania wzniesień do 35%, co odpowiada 19,3°. W połączeniu z mocnymi, antypoślizgowymi gąsienicami podnośnik zapewnia łatwość w poruszaniu się trasami terenowymi. Kompaktowe wymiary umożliwiają dostęp do wąskich i niewygodnych miejsc.

Wysięg do 15,5 m i brak wystawania wysięgnika przegubowego poza obrys rozstawionych podpór, zapewnia wyjątkowe 10,5 m wolnej przestrzeni „w górę i ponad”. Długie ruchome ramię kosza umożliwia precyzyjne ustawienie. Maksymalna wysokość robocza 27,5 m wraz z wyjątkowym wysięgiem zapewniają ogromną wszechstronność zastosowania, a wysokie obłożenie pracą oznacza oszczędność kosztów.

Automatyczne poziomowanie zapewnia bezpieczne ustawienie w najtrudniejszych sytuacjach i za każdym razem. Rozstawienie jest w rzeczywistości możliwe na nierównym terenie do 35%, pozwalając na ustawienie na pagórkach, schodkach lub betonowych półkach.

Urządzenie to, na specjalne życzenie klienta, zostało wyposażone w radiowe sterowanie jazdą, automatyczne poziomowanie, białe gąsienice oraz podwójne zasilanie (Diesel/Akumulatory) z opcją podwójnego ładowania.

Omme Lift 2750 RXBDJ

ZAPYTAJ O PRODUKT