Test RUTHMANN STEIGER® T 570 HF
2018-05-22

PRACE PONIŻEJ POZIOMU 

Modele STEIGER® z serii HEIGHT performance wykorzystywane do prac na bardzo dużych wysokościach są również idealne do zadań wykonywanych pod mostami, co ilustrują zdjęcia wykonane przez hiszpańską firmę zajmującą się wynajmem sprzętu - Alberto Pineiro Lift*.

Jeden z klientów Alberto Pineiro Lift wynajął podnośnik koszowy Ruthmann STEIGER® T 570 HF do prac konserwacyjnych na zbiorniku wodnym w Galicji w Hiszpanii.

W celu sprawdzenia / naprawy bariery wodnej, wlotu i chwytaków na śmieci z wnętrza kosza roboczego, T 570 HF został ustawiony na "moście" nad zaporą. Zadanie zostało przeprowadzone sprawnie i skutecznie bez konieczności zmiany pozycji urządzenia. Dzięki tym szczególnym cechom, T 570 HF maksymalizuje elastyczność w miejscu pracy. Ten innowacyjny model umożliwia "pracę poniżej poziomu gruntu/w negatywie" do 12 m. Dzięki technologii Highflex kosz roboczy można obracać o 440°. Za pomocą ramienia kosza (RÜSSEL®) ustawionego w obniżonej pozycji, zadania mogą być łatwo wykonane za przeszkodami i poniżej poziomu gruntu tak jak to widać na zdjęciu poniżej.

Zadowolony z pomyślnego rozmieszczenia swojego T 570 HF, A. Pineiro (General Manager i właściciel Alberto Pineiro Lift), udzielił następującego komentarza: "T 570 HF działał znakomicie, zachowując najwyższy stopień bezpieczeństwa. Nasi klienci są pod wrażeniem wszechstronności i wydajności modeli RUTHMANN STEIGER®. W ciągu ostatnich kilku lat, wybór platform roboczych STEIGER® w mojej flocie wynajmu stale rośnie . Oprócz T 570 HF nasi klienci mają również dostęp do niesamowitego T 630. Zamówiłem również dwa dodatkowe modele STEIGER®. Już niedługo pojawi się model T 750 HF - flagowy model serii Highflex - oraz T 510 HF, oferujący światowej klasy osiągi (51 m wysokości roboczej na podwoziu 2-osiowym).

T 570 HF posiada w pełni zmienne podparcie dla elastycznej szerokości podparcia i dopuszczalną niedokładność rozstawienia do 2-stopni. Maksymalizuje to bezpieczeństwo podczas pracy w ciasnych i ograniczonych warunkach.

Montowany na 3-osiowym podwoziu model T 570 HF ma imponującą 57-metrową wysokość roboczą i 41-metrowy zasięg boczny.

Dowiedz

się więcej

Nasi pracownicy udzielą pańswu szczegółowych informacji dotyczących danego produktu.

Zapytaj