Wyciąg meblowy Böcker Junior
2019-11-25

Pełna wydajność przy kompaktowych wymiarach. Winda meblowa Böcker Junior łączy wszystkie zalety znanej technologii wyciągów meblowych Böcker w kompaktowym modelu. Obecnie przestrzeń stała się dobrem luksusowym, szczególnie w zatłoczonych miastach. Do wielu mieszkań można dotrzeć tylko wąskimi uliczkami lub tylko przez podwórko.

Modele serii Böcker Junior stanowią znakomite rozwiązanie dla tych przeszkód. Zaprojektowane do pracy w ciasnych przestrzeniach, nadal oferują pełną wydajność. Jednocześnie mogą być holowane przez prawie każdy samochód osobowy ze względu na niewielką masę własną.

Junior może być wyposażony w zsuwaną oś. Windy o szerokości transportowej mniejszej niż 1 metr mieszczą się nawet w drzwiach o standardowych wymiarach,a jeśli ze względu na ograniczoną przestrzeń zadania stają się wyjątkowo trudne, można również zsunąć dyszel holowniczy.

Junior może być wyposażony w zsuwaną oś. Windy o szerokości transportowej mniejszej niż 1 metr mieszczą się nawet w drzwiach o standardowych wymiarach, a jeśli ze względu na ograniczoną przestrzeń zadania stają się wyjątkowo trudne, można również zsunąć dyszel holowniczy. Pomimo zwartej konstrukcji Junior nadal imponuje mocnymi osiągami. Prędkości wciągania do 48 m/min i maksymalna ładowność 250 kg zapewniają wyjątkową wydajność.Linię produktów otwiera HD 18/0-5 o maksymalnej wysokości podnoszenia 18 metrów, podczas gdy HD 24/0-7 - 24 metry, będąc najwyższym modelem tej serii.

Nowe platformy Junior: Basic lub Premium
Wszystkie windy są standardowo wyposażone w platformę meblową Basic. Platforma jest rozkładana i ma maksymalną powierzchnię ładunkową 2000 x 1200 mm.Dzięki całkowicie nowej regulacji, niezwykle wygodnie jest dostosować platformę przy użyciu jednej ręki do kąta ustawienia windy meblowej.Junior może być również wyposażony w platformę meblową Premium, która jest dostępna jako opcja.
Platforma ma jeszcze większą powierzchnię załadunkową i można ją zamówić z korbką reulacyjną, pozwalającą na bezstopniową regulację w zakresie od 13° do 85°.Platformę można zatem jeszcze lepiej dostosować do kąta ustawienia wyciągu meblowego.

 

Zobacz ofertę urządzeń