• /
  • Firma

Firma

 

Firma Windex z siedzibą główną w Chojnicach, jest wiodącym dostawcą nowych i używanych podestów ruchomych, a także usług serwisowych obejmujących tą grupę urządzeń. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku i było jednym z pierwszych zajmujących się profesjonalną sprzedażą i serwisem urządzeń transportu bliskiego, a wszystko rozpoczęło się od używanych wyciągów dekarskich i podnośników koszowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobywanemu przez blisko 30 lat firma Windex jest obecnie wyłącznym dystrybutorem i dostawcą usług serwisowych dla uznanych i rozpoznawalnych na całym świecie producentów podestów ruchomych.

 

  • Ruthmann GmbH & Co. KG – podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych
  • Time Export A/S, Versalift – podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych
  • Omme Lift A/S – Podnośniki koszowe na podwoziach przyczep i podwoziach gąsienicowych
  • TIGIEFFE s.r.l , Airo – Podnośniki nożycowe i podnośniki koszowe teleskopowe i przegubowo-teleskopowe
  • Böcker Machinenwerke GmbH - Żurawie ciesielsko-dekarskie/budowlane, windy dekarskie i budowlane, windy meblowe, podnośniki towarowe i osobowe.

 

Poza sprzedażą i serwisem podestów ruchomych, Windex oferuje także wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz szkolenia przygotowujące do państwowego egzaminu na operatorów podestów ruchomych. Windex jest firmą rodzinną z polskim kapitałem i do dziś pozostaje w rękach tych samych właścicieli. 

Andrzej Aszyk

właściciel firmy

Szanowni Państwo,

Firma Windex ma zaszczyt być jednym z najważniejszych dostawców podestów ruchomych w branży. Nasza wiedza, umiejętności i zorientowanie na klienta, zawsze były naszą siłą.

 

Oferta najwyższej jakości sprzętu do pracy na wysokości, profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi serwisowej, jest tym, za co dziś docenia się nas najbardziej.

 

Pragnę zapewnić, że nie będziemy ustawać w działaniach, by zawsze pozostawać odpowiedzialnym partnerem, przede wszystkim rozumiejącym Państwa potrzeby.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia następujących marek:

Certyfikat

UDT

Nasze umiejętności zostały potwierdzone przez UDT-CERT. Wszystkie procesy związane ze sprzedażą, serwisem i wynajmem podestów ruchomych w firmie Windex, przebiegają zgodnie z wdrożonym przez UDT-CERT Systemem Zarządzania Jakością, opartym na normie ISO PN:EN 9001:2015.