• /
  • Serwis

Serwis

Mamy blisko 30 lat doświadczenia w serwisowaniu podnośników koszowych. Od 1989 roku mieliśmy okazję rozebrać na części pierwsze, złożyć, zbadać i naprawić setki podnośników.  Naprawdę wiemy, co może nas spotkać podczas akcji serwisowej. Przeprowadziliśmy modernizacje podnośników m.in. takich marek jak Ruthmann, Wumag, Bison, Multitel czy Bronto. Nasze umiejętności potwierdzone są przez UDT-CERT, a wprowadzone procedury serwisowe zgodne z wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Doświadczony zespół techników

Profesjonalny serwis podnośników koszowych Windex zapewni spokój i ograniczy czas przestoju, odciążając jednocześnie użytkownika od czynności związanych z szukaniem i zamawianiem odpowiednich części zamiennych do jego urządzenia.

Indywidualne planowanie terminów

Nie trać czasu! Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin. Wspólnie ustalimy zakres usług, z góry określając koszty i czas trwania naprawy.

Konsultacja telefoniczna

Jeżeli podczas ważnej pracy Twój podnośnik uległ awarii – skonsultuj się z nami telefonicznie. Nasi klienci otrzymują profesjonalne porady jak samodzielnie usunąć drobne usterki. Tym samym maszyna nie musi opuszczać miejsca pracy.

Wnikliwa analiza

Stworzona przez nas szczegółowa karta badania maszyny obejmuje, aż dziewięćdziesiąt punktów. Po przeprowadzeniu inspekcji, przedstawia pełny obraz o stanie technicznym Twojego urządzenia.

Magazyn części

Posiadamy duże zaplecze oryginalnych części do podnośników koszowych. Daje nam to szybki dostęp do potrzebnych komponentów, a naprawa Twojego podnośnika przebiega o wiele szybciej.

Działamy na terenie całej Polski

Nasze samochody serwisowe dotrą w każde miejsce. Nie narażaj się na koszty z powodu przestoju. Przybędziemy jak najszybciej i Twoje urządzenie będzie ponownie sprawne.

Formularz serwisowy

Dane klienta

Informacje o sprzęcie

Temat i treść

Punkt Serwisowy

Windex

Adres:
ul. Mikołaja Reja 7
05-530 Kąty/Warszawa

M: +48 667 633 255
@: serwis@windex.pl

Autoryzowany Serwis

Naprawa Dźwigów Henryk Szokalski

Adres:
ul. Wersalska 54
91-212 Łódź

T: +42 716 90 83
@: biuro@dzwigi.com

Autoryzowany Serwis

Dźwigrem - Zakład Remontu i Napraw Urządzeń Dźwignicowych

Adres:
Nowy Dwór 2a
​42-286 Koszęcin

M: +48 605 729 917
M: +48 693 624 111
@: andrzejkrus@dzwigrem.pl
@: andrzejwitek@dzwigrem.pl